Основна ціль

HRSolution – Ваш надійний партнер з працевлаштування. Основна ціль компанії – це забезпечення потреб як роботодавців, так і тих, хто шукає роботу за кордоном. Співпрацюємо із перевіреними іноземними партнерами, та охоче залучаємо до співпраці нових! Надаємо ефективні кадрові рішення для наших клієнтів шляхом залучення кваліфікованих іноземних працівників. Надаючи наші послуги пошукачам: здійснюєм супровід на всіх етапах рекрутації, надаємо консультації, допомагаємо у виборі вакансій, та оформленні всіх видів документів.

Основні завдання

Ми виконуємо функцію посередників між работодавцями і пошукачами. Здійснюючи підбір кандидатів, ми допомагаємо закордонним компаніям вирішувати їх кадрові завдання, економлячи їхній час, сили, та витрати на пошук кандидатів, рекламу, та ін. Для шукачів ми надаємо широкий спектр вакансій із високою заробітньою платнею, можливістю працювати легально, та вибрати роботу, яка підходитиме саме для Вас!

Основні принципи

Професіоналізм і ефективне поєднання сучасних технологій пошуку і підбору персоналу; індивідуальний підхід до кожного замовника; орієнтування на довгострокову і взаємовигідну співпрацю.

Запрошуємо до співпраці іноземні компанії та агенства!